Ώρα τελικών για το τουρνουά PROTEAS OPEN (Πρόγραμμα – Αποτελέσματα)

Ώρα Τελικών για το ετήσιο Τουρνουά Τένις PROTEAS OPEN, που διεξάγεται στις γηπεδικές εγκαταστάσεις του ΠΡΩΤΕΑ, με 75 συμμετοχές, σε 7 Κατηγορίες Ανδρών και Γυναικών.

Δείτε παρακάτω το Πρόγραμμα των Τελικών και όλα τα Αποτελέσματα του Τουρνουά…

Πρόγραμμα Τελικών

4:00  ΠΑΥΛΟΥ – ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ (WOMENS SINGLES)

5:00  ΤΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ (MENS SINGLES)

5:30  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ – ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΠΑΥΛΟΥ 

6:00  ΛΕΤΣΙΟΣ – ΜΑΛΕΑΣ (ROOKIES)
ΖΙΩΡΔΑ/ΚΑΛΑΦΑΤΗ – ΤΑΛΙΔΟΥ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ

6:30  ΨΗΜΑΣ/ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ο Τελικός MASTERS ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ 
θα προγραμματιστεί για άλλη Ημερομηνία

Αποτελέσματα

Παρασκευή 31 Αυγούστου
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΤΟΥΦΑΣ (MENS SINGLES)  6-3/6-1
ΤΑΛΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES)  6-2/6-4
ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-1/6-0
ΨΑΡΙΑΣ/ΚΙΟΥΡΚΑ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ./ΜΗΤΤΑ (MIXED DOUBLES) 6-2/6-3
ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES)  6-1/6-4
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ – ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-1
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 3-6/7-6(2)/10-7
ΚΙΟΥΡΚΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-1
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ (MENS SINGLES)  6-1/6-4
ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ – ΛΕΤΣΙΟΣ (MEN SINGLES)  6-3/4-6/10-8
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-0/6-0

Σάββατο 1 Σεπτεμβρίου
ΤΖΗΓΚΑΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 6-7/6-3/11-9
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. (MASTERS) 4-6/6-2/17-15
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ/ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (DOUBLES) 6-1/6-0
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 6-2/6-1
ΜΑΛΕΑΣ– ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (MEN SINGLES) 6-4/6-4
ΨΗΜΑΣ Ζ. – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΨΗΜΑΣ Δ. (MASTERS) 6-4/6-2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ((MENS SINGLES) 6-1/6-3
ΠΑΥΛΟΥ – ΜΗΤΤΑ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-2
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ– ΤΖΗΓΚΑΣ – (MASTERS)  6-3/6-2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΠΟΣ (MEN SINGLES) 6-0/6-2
ΒΕΛΕΝΗΣ – ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ((MEN SINGLES)  7-5/6-2
ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ – ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ (WOMEN SINGLES)  6-0/6-0 
ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ 6-1/7-6
ΤΣΙΠΟΣ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ– ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ/ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ 6-3/6-4
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
 – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS) 6-1/6-0

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ (ROOKIES) 6-4/1-6/10-6
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΤΣΑΔΗΛΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ./ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 6-0/6-2
ΤΑΛΙΔΟΥ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ-ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ/ΚΟΥΚΙΔΟΥ 6-1/6-0
ΨΗΜΑΣ Δ./ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ./ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛ. 7-6/6-1


Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 7-5/6-3
ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΠΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (MEN DOUBLES) 6-1/6-4
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-(MASTERS) 6-3/6-2
ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ (ROOKIES)  2-6/6-0/11-9
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ/ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ (MEN DOUBLES) 6-3/6-4
ΤΑΛΙΔΗΣ-ΦΩΤΙΑΔΗΣ (MEN SINGLES) 7-6/6-2

ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ/ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ/ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ (MIXED DOUBLES) 6-2/6-2
ΨΗΜΑΣ Δ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ  (MASTERS) 6-3/6-1

ΜΑΛΕΑΣ-ΚΟΚΚΟΤΗΣ (ROOKIES) 4-6/0-1 απόσυρση ΚΟΚΚΟΤΗΣ
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛ. (MEN SINGLES) 6-1/7-6
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ-ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS)  6-1/6-2
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 6-0/6-0
ΣΠΥΡΟΥ – ΓΚΑΤΖΗΜΑΣ (MEN SINGLES) 6-1/6-2
ΨΗΜΑΣ Ζ./ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΠΥΡΟΥ/ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ (ΜΕΝ DOUBLES) 6-2/6-1
ΨΗΜΑΣ Ζ./ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΤΣΙΠΟΣ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ 6-2/6-2     

Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου
ΨΑΡΙΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ (MEN SINGLES)  6-3/4-6/10-8
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΕΑΣ (MEN SINGLES) 6-0/6-1
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ – ΨΗΜΑΣ Ζ.  6-4/6-2
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS) 6-2/6-2
ΠΛΑΚΙΑΣ/ΨΑΡΙΑΣ-ΛΕΤΣΙΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ –  (ΜΕΝ DOUBLES)  6-4/6-2
ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-0/6-1
ΛΕΤΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ (ROOKIES)  6-1/6-3
ΠΑΥΛΟΥ/ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ-ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ/ΜΗΤΤΑ (WOMEN DOUBLES) 6-4/6-2
ΤΣΑΔΗΛΑΣ – ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ (MEN SINGLES) 6-0/6-2
ΠΛΑΚΙΑΣ – ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ (MEN SINGLES)  6-3/6-2
ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (ROOKIES) 6-3/5-7/10-7
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ (MEN SINGLES) 6-2/6-1
ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ/ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΠΟΥΣΙΟΣ/ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ 6-3/2-6/10-5

Τρίτη 4 Σεπτεμβρίου

ΨΗΜΑΣ Δ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 6-4/5-4 retired

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (MENS SINGLES) 6-1/6-2
ΤΣΑΔΗΛΑΣ – ΒΕΛΕΝΗΣ 6-1/6-1
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ – ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ (MASTERS)  6-4/6-1 
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. (MASTERS) 7-5/6-1
ΨΗΜΑΣ Ζ./ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.-ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 6-4/6-1
ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ– ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ/ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ  W.O.
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ – ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ  (ROOKIES)  6-2/7-6(4)
ΚΟΥΚΙΔΟΥ-ΔΕΛΗΠΑΛΑ 4-6/7-6(2) 12-10

Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ-ΨΑΡΙΑΣ (MEN SINGLES) 6-3/6-4
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΠΑΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ/ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ (MIXED DOUBLES) 6-0/6-4
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΨΗΜΑΣ Δ. (MASTERS) 6-1/6-1
ΠΛΑΚΙΑΣ-ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ (MEN SINGLES) 1-6/6-4/10-4
ΤΑΛΙΔΗΣ-ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ (MEN SINGLES) 6-3/6-7 10-6
ΠΑΥΛΟΥ-ΚΟΥΚΙΔΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-1
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΤΣΑΔΗΛΑΣ-ΨΑΡΙΑΣ/ΠΛΑΚΙΑΣ  (MEN DOUBLES) 6-1/7-5

Πέμπτη 6 Σεπτεμβρίου
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ.-ΨΗΜΑΣ Δ.  (MASTERS) 7-6 (4)/7-5
ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ. – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ (MEN SINGLES) 6-3/7-5
ΕΛΙΑΟΥ/ΤΑΛΙΔΟΥ – ΨΑΡΙΑΣ/ΚΙΟΥΡΚΑ (MIXED DOUBLES) 6-1/6-2
ΤΑΛΙΔΗΣ -ΣΙΑΝΤΣΗΣ – (MEN SINGLES)7-5/6-2
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Μ. –  (MEN SINGLES) 7-5/6-2
ΨΗΜΑΣ Δ./ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ/ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ (MEN DOUBLES). W.O.
ΕΛΙΑΟΥ/ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ/ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ (MEN DOUBLES) 5-7/6-3 10-3
ΠΛΑΚΙΑΣ – ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – (MEN SINGLES) 6-4/4-6 10-7

Παρασκευή 7 Σεπτεμβρίου
ΤΣΑΔΗΛΑΣ – ΠΛΑΚΙΑΣ (MEN SINGLES) 7-5 / 6-0
ΜΑΛΕΑΣ-ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ  (ROOKIES) 6-3 / 6-3
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΛΙΑΟΥ/ΤΑΛΙΔΟΥ 4-6 / 6-1 /10-6
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ (MEN SINGLES) 6-2/7-5
ΨΗΜΑΣ Ζ/ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΨΗΜΑΣ Δ./ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ 6-7(3)/6-4/6-4

Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου
ΛΕΤΣΙΟΣ-ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ROOKIES) 6-2/6-1
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΕΛΙΑΟΥ/ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ 3-6/6-3/10-2
ΤΖΗΓΚΑΣ-ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ 6-2/6-3
ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ-ΤΑΛΙΔΟΥ 2-6/6-3/10-6
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ MASTERS) 6-2/2-6/7-6
ΤΑΛΙΔΗΣ-ΤΣΑΔΗΛΑΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ MEN SINGLES) 6-1/6-3
ΚΑΛΑΦΑΤΗ/ΖΙΩΡΔΑ-ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ/ΠΑΥΛΟΥ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) 6-0/6-2
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) 7-5/6-2
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΖΗΓΚΑΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ MASTERS) 6-4/6-4
ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ – ΚΙΟΥΡΚΑ 6-4/6-2
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΠΑΥΛΟΥ-ΨΗΜΑΣ Ζ./ΚΑΛΑΦΑΤΗ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) 7-6/4-6/6-4

ΠΑΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here