Φύλλο αγώνα: H 2η αγωνιστική του κυπέλλου – Τα αποτελέσματα, οι σκόρερ και βαθμολογίες

Ομόνοια Βογατσικού, Ελπίδες Μεσοποταμίας, Ηρακλής Πολυκάρπης, Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, Παναργειακός και Πεντάβρυσος προχώρησαν με νίκες στο πρώτο μέρος της 2ης αγωνιστικής του κυπέλλου RE/MAX Key.

H 2η αγωνιστική ολοκληρώνεται αύριο με τα παιχνίδια ΑΕ Βιτσίου – Κεραυνός Χιλιοδένδρου και Δόξα Αμπελοκήπων – ΠΑΣ Λεύκης.

ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ 1-2

0-1 στο 5′ Δημήτρης Λαζαρίδης

0-2 στο 22′ Αλέξης Λιάπης

σκορ ημιχρόνου 0-2

1-2 στο 68′  Δημήτρης Καραμήτρος

τελικό σκορ 1-2 

Α.Ο. ΚΑΣΤΩΡ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ  3-4

0-1 στο 8′ Δημήτρης Κοτανίδης

1-1 στο 19′ Αλέξης Κυριακού

1-2 στο 27′ Δημήτρης Κοτανίδης

1-3 στο 34′ Λάμπρος Στεργίου

σκορ ημιχρόνου 1-3

2-3 στο 54′ Γρηγόρης Πήτας

2-4 στο 60′ Αποστόλης Κουσίδης

στο 69′ κόκκινη κάρτα Γιώργος Συτιλίδης (Ελπίδων)

3-4 στο 82′ Γρηγόρης Πήτας

τελικό σκορ 3-4

ΝΤΑΗΛΑΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ 0-1

0-1 στο 20′ Δημήτρης Στασινόπουλος

σκορ ημιχρόνου 0-1

τελικό σκορ 0-1

ΜΕΓ. ΑΛΕΞ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΩΝ 5-0

1-0 στο 9′ ο Νίκος Ντούκας

2-0 στο στο 12′ ο Αλέξανδρος Νικολάου

3-0 στο 28′ ο Βασίλης Μηλιάτης

στο 40′ πέναλτι για την Καλλιθέα. Ο Χασάϊ ευστόχησε αλλά δόθηκε επανάληψη, ενώ στην επανεκτέλεση ο ίδιος παίκτης έστειλε την μπάλα στο δοκάρι

4-0 στο 45’+1 Θωμάς Σιαραφέρας

σκορ ημιχρόνου 4-0

5-0 στο 68′ Γιάννης Χασάϊ

τελικό σκορ 5-0

 

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ 4-1

1-0 στο 30′ Γιώργος Τσαμτσάκης

2-0 στο 39′ Γιώργος Τσαμτσάκης

3-0 στο 41′ Στέργιος Μπαράκης

σκορ ημιχρόνου 3-0

3-1 στο 50′ Λευτέρης Μηλιάτης

4-1 στο 63′ Βασίλης Σιδηρόπουλος

τελικό σκορ 4-1

ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ 3-0

1-0 στο 5′ ο Μίμης Παπαδόπουλος

σκορ ημιχρόνου 1-0

2-0 στο 75′ Σούλης Γρηγοριάδης

3-0 στο 85′ Δημήτρης Δρανιτσάρης
τελικό σκορ  3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-09-2019 (16:30)

ΑΕ ΒΙΤΣΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΣ ΛΕΥΚΗΣ

Οι όμιλοι και οι βαθμολογίες

1ος Όμιλος
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ομόνοια Βογατσικού 6
2 Γράμμος Μαυροχωρίου 3
3 Ελπίδες Μεσοποταμίας 3
4 ΑΟ Κάστωρ 0
2ος Όμιλος
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ηρακλής Πολυκάρπης 6
2 ΑΕ Βιτσίου 1
3 Νταηλάκη 1
4 Κεραυνός Χιλιοδένδρου 0
3ος Όμιλος
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Μ.Α. Καλλιθέας 4
2 Πεντάβρυσος 4
3 ΑΕ Γραμμοχωρίων 3
4 Νεστόριο 0
4ος Όμιλος
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Παναργειακός 6
2 Δόξα Κορησού 3
3 ΠΑΣ Λεύκης 0
4 Δόξα Αμπελοκήπων 0

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here