Μεγάλη νίκη με 2-0 πήρε ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας απέναντι στον Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Γρεβενά Αεράτα – Κρόνος Αργυράδων 0-3
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός 1-3
ΑΟ Φλωριάδας – Τηλυκράτης 0-3 α.α.
Η εξέλιξη των αγώνων από το sportsup.gr

Μακεδονικός Σιάτιστας – Καλλιθέα 0-2 (0-0 ημίχρονο)

Τέλος. Επιστροφή στις νίκες για την Καλλιθέα που επιβλήθηκε με 0-2 στον Μακεδονικό Σιάτιστας

90’+2′ Δύο αλλαγές για την Καλλιθέα που έβαλε στο παιχνίδι δύο παίκτες από την Κ14.  στις θέσεις τον λαδάκια Παπαδοπούλου οι Τσακλίδης Βαγγέλης και Πασχάλης Αποστολίδης.

80′ Επεσε ο ρυθμός

65′ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ. 0-2  Σέντρα του Σαλβαρίνα στον Χασάι που πλασάρει την μπάλα στα δίχτυα.

64′ Δοκάρι του Χασάι έπειτα από γέμισμα του Αντωνιάδη

49′ ΓΚΟΟΟΟΟΛ. Φοβερή πάσα του Χασάι στον αντωνιάδη που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 0-1 για την Καλλιθέα.

46′ Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο  με μία μεγάλη ευκαιρία από τον Χασάι  ο οποίος πλάσαρε  αλλά μπλόκαρε ο τερματοφύλακας  του Μακεδονικού Σιάτιστας

45′ Ημίχρονο. Δυνατή η Καλλιθέα σε όλο το α’ ημίχρονο με τον Μακεδονικό να ανεβάζει στροφές στα τελευταία λεπτά.

30′ Συνεχίζει να έχει τον έλεγχο του παιχνιδιού η Καλλιθέα, χωρίς όμως τη μεγάλη φάση

10′  Πιο δυνατά μπήκε η Καλλιθέα η οποία δημιουργεί φάσεις και ψάχνει το γκολ.

15:01 Ξεκίνησε το παιχνίδι