Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 ανακηρύχτηκαν για την βασική εκλογική περιφέρεια Καστοριάς
Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:
α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
2 .ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Δημητρίου
3..ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Χρήστου
4..ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη
β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
- ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
- ΚΑΝΔΥΛΗ ΑΓΝΗ του Ανδρέα
3.. ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γεωργίου
4.. ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ –ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
- ΓΟΥΠΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Μιχαήλ
- ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
- ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
δ.Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα-ΚίνημαΔημοκρατώνΣοσιαλιστών-Ανανεωτική Αριστερά-Προοδευτικό Κέντρο-«ΕΔΕΜ»-Κινήσεις Πολιτών)
- ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του Ζήση
- ΖΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ του Παναγιώτη
- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου
- ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αχιλλέα
ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα
- ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ(ΑΝΝΕΤΑ) του Γεωργίου
- ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Πασχάλη
4.ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Κωνσταντίνου
- ΜΑΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Νικολάου
ζ. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
- ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Αλκιβιάδη
η. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής,επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
- ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
θ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
- ΚΡΑΓΙΑ ΑΘΗΝΑ του Χρήστου
- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
ι. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ-ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
- ΒΟΥΤΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Μιχαήλ
- ΠΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του Μιχάλη
- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ιωάννη
ια. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ(μαρξιστικό –λενινιστικό)
- ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Στεφάνου
ιβ. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΚΑΡΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
ιγ. Ε.Π.Α.Μ.-Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
- ΜΥΛΙΟΡΔΟΥ ΜΥΡΤΩ του Αθανασίου
- ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Γεωργίου
- ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ιδ. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
- ΛΙΟΥΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
ιε. ΜέΡΑ25
- ΚΑΡΟΥΛΗ ΦΙΛΙΑ του Δημητρίου
- ΜΟΣΧΟΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
ιστ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ-ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
- ΓΟΥΔΗΣ ΝΑΟΥΜ του Βασιλείου
2.ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ορφέως-Γεωργίου
ιζ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ-ΖΩΗ ΚΑΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
- ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μιλτιάδη
Β. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας
α. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1 . ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου
2 . ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή
3 . ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου
4 . ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου
5 . ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου
6 . ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ – ΠΑΝ) του Δημητρίου
7 . ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή
8 . ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
9 . ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου
10 . ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Απόστολου
11 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου
12 . ΓΑΛΑΝΑΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ
β. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
1 . ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος
2 . ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη
3 . ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
4 . ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου
5 . ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
6 . ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου
7 . ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου
8 . ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου
9 . ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου
10 . ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου
11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου
12 . ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
γ. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1 . ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του
Ροβέρτου – Τιμόθεου – Χριστόφορου
2 . ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3 . ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα
4 . ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου
5 . ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου
6 . ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου
7 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου
8 . ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου
9 . ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Μαυρουδή
10 . ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη
11 . ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
12 . ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού
δ.Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών
Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – “ΕΔΕΜ” – Κινήσεις
Πολιτών)
1 . ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
2 . ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά
3 . ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
4 . ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
5 . ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη
6 . ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου
7 . ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού
8 . ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου
9 . ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου
10 . ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή
11 . ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου
12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη
ε. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 . ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
2 . ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα
3 . ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
4 . ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη
5 . ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο
6 . ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου
7 . ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου
8 . ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου
9 . ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
10 . ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου
11 . ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη
12 . ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου
στ. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1 . ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη
2 . ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου
3 . ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
4 . ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ
5 . ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου
6 . ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
7 . ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος
8 . ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου
9 . ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου
10 . ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
ζ. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την
Ιδ.ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής
Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας
1 . ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου
2 . ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
3 . ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
4 . ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου
5 . ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου
6 . ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου
7 . ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
8 . ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν
9 . ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
10 . ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος
11 . ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
12 . ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου
η. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1 . ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη
2 . ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου
3 . ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
4 . ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
θ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1 . ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου
2 . ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη
3 . ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4 . ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου
5 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη
6 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου
7 . ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
8 . ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη
9 . ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου
10 . ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
11 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη
12 . ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου
ι. Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα
πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ
ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
1 . ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
2 . ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου
3 . ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη
4 . ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
5 . ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου
ια. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 . ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου
2 . ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου
3 . ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
4 . ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
5 . ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
6 . ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου
7 . ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη
8 . ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα
9 . ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου
10 . ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη
11 . ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου
12 . ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ιβ. ΜέΡΑ25
1 . ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού
2 . ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά
3 . ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου
4 . ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
5 . ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
6 . ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου
7 . ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου
8 . ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα
9 . ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου
10 . ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
11 . ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου
12 . ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου
ιγ.ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1 . ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
2 . ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου
3 . ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου – Ελευθερίου
ιδ. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1 . ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου
2 . ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη
3 . ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
4 . ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη
5 . ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη
6 . ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου