Επέστρεψε στις νίκες ο ΓΠΟ Καστοριάς με την επικράτησή του επί των Ιωαννίνων με 3-1

Η ανακοίνωση της ομάδας:

Στο α’ ημίχρονο η ομάδα μας ξεκίνησε με το δεξί, ανοίγοντας το σκορ στο 5′ με την Κατσάνου, μετά από σέντρα της Ντούσκα. Στην συνεχεία το ημίχρονο κύλησε με σταθερό ρυθμό.

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομαδα μπήκε δυναμικά και στο 50′ εγινε το 2-0 με σουτ της Τζιαρα. Στο αμέσως επόμενο λεπτό η ομαδα των Ιωαννίνων κέρδισε πέναλτι το οποίο βρήκε το δοκάρι και στην συνέχεια της φάσης με αντεπίθεση εγινε το 3-0 με την Μάρκου . Στο 68′ με απευθείας εκτέλεση φάουλ η ομαδα των Ιωαννίνων μείωσε σε 3-1.

Ο αγώνας αυτός είναι ένα ακόμη βήμα για την παραμονή μας στην Α’ εθνική.

Συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για την προσπάθεια τους .

Στο σημείο αυτό θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την ομάδα του Panargiakos Argos Orestiko για την συνεργασία και την παραχώρηση του γηπέδου καθώς οι δυο ομάδες έπρεπε να αγωνιστούν την ίδια μέρα.