Στο 1-1 «κόλλησε» ο Μέγας Αλέξανδρος παρά τις μεγάλες ευκαιρίες που είχε καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα με τον Θεσπρωτό.

ΤΕΛΙΚΟ Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0 (13′ Τοπάλης πεν)
ΤΕΛΙΚΟ Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα 4-0 (2′ Κανίδας, 17′ Λαγός, 30′-56′ Γραμματικόπουλος)
ΤΕΛΙΚΟ Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου 2-1 (29′ Τσουμάνης, 65′ Ντόκος / 90+)
ΤΕΛΙΚΟ Θρίαμβος Σερβανιών – ΑΟ Φλωριάδας 3-0
ΤΕΛΙΚΟ Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης 0-2 (53′ Παπαδόπουλος, 90+ Τσιόφλιος)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-1)

93′ ΤΕΛΟΣ. Ισόπαλο το παιχνίδι με 1-1

91′ Αλλαγή για τον Θεσπρωτό. Μπήκε ο Χατζίκου στη θέση του Πέντσα

87′ Βγήκε Φούντζουλας και μπήκε Γκιόλας για τον Θεσπρωτό.

82′ Καρανάσιος στη θέση του Ηλία για την Καλλιθέα

75′ Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.

73′ Για την  Καλλιθέα βγήκε ο Αντωνιάδης Κ. και μπήκε ο Αντωνιάδης Γ. και για τον Θεσπρωτό βγήκε ο Σουλιώτης και μπήκε ο Λάμπρου.

65′ Μπέρτζος στη θέση του Σταυρίδη για τον Θεσπρωτό. Και για την Καλλιθέα, στη θέση του Αποστολίδη ο Νικολόπουλος.

63′ Νέο δυνατό σουτ του Αποστολίδη,  απέκρουσε ο τερματοφύλακας του Θεσπρωτού

60′ Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Σιαραφέρας στη θέση του Ευαγγέλου.

52′ Διαγώνιο σουτ από δεξιά του Αποστολίδη απέκρουσε στην αριστερή γωνία ο τερματοφύλακας σε κόρνερ. Γενικά, πατάει δυνατά η Καλλιθέα και στα πρώτα λεπτά της επανάληψης.

46′ Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

45′ Δυνατό το πρώτο ημίχρονο. Μπροστά η Καλλιθέα σε όλο το πρώτο μέρος, έψαξε το δεύτερο γκολ και δημιουργησε ευκαιρίες.

29′ Παραλίγο το 2-1. Από έξοχη πάσα του Αποστολίδη στο Χασάι, ο τελευταίος από θέση τετ α τετ σούταρε, όμως ο τερματοφύλακας του Θεσπρωτού απέκρουσε σε κόρνερ.

23′ ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Ισοφάρισε η Καλλιθέα με τον Αποστολίδη. Κάθετη πάσα του Μηλιάτη και ο Αποστολίδης με κοντινό σουτ ισοφαρίζει

18′ Σέντρα συρτή του Σουλιώτη και στην προσπάθεια του να απομακρύνει ο Μήνος την έστειλε στα δίχτυα (αυτογκόλ)

13′ Ακυρώθηκε γκολ για την Καλλιθέα. Σουτ του Χασάι, απέκρουσε ο τερματοφύλακας και ο Αποστολίδης έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, αλλά ο επόπτης έδειξε οφσάιντ.

10′ Αναγνωριστικά τα πρώτα 10 λεπτά. Η Καλλιθέα ψάχνει τα πατήματά της

00′ Ξεκίνησε το παιχνίδι

Η εντεκάδα του Μ. Αλέξανδρου: Κράτσιος, Αντωνιάδης, Τάσιος, Μήνος, Ηλίας, Σαλβαρίνας, Ευαγγέλου, Γκέκας, Αποστολίδης, Μηλιάτης, Χασάι.

Στον πάγκο οι: Παπαδόπυλος, Αντωνιάδης Γ., Καρανάσιου, Σίσκος, Σιαραφέρας, Νικολόπουλος.

Η εντεκάδα του Θεσπρωτού: Κωνσταντακος, Σουλιώτης, Πανταζής, Σταυριδης, Μητσέλος, Κασσαράτε, Ευθυμίου, Φούντζουλας, Κωνσταντίνου Β., Μπίκας, Πέντσας.

Στον πάγκο κάθονται οι: Χατζίκου, Κατσέλης, Λάμπρου, Πάντος, Μπέρτσος, Γκόλιας, Τσάμης.