Κυπελλούχος 2017-2018 ο Ηρακλής Πολυκάρπης

Περιγραφή: Δαμιανός Δέλλιος

κανετε ανανεωση για την εξελιξη του αγωνα

Ομόνοια Βογατσικού – Ηρακλής Πολυκάρπης 1-2

Το γκολ της ισοφάρισης από την Πολυκάρπη με τον Αμπαρτζή. Όλες οι φάσεις σε Full HD στο βίντεο του sentra.com.gr μετά το τέλος του αγώνα

93′ ΛΗΞΗ. Κυπελλούχος 2017-2018 ο Ηρακλής Πολυκάρπης

87′ Έντονη βροχόπτωση τώρα στο γήπεδο

85′ Ακύρώθηκε γκολ του Βογατσικού. Καταλόγισε οφσαίντ στην κεφαλία του Θεοδωρίδη

79′ Ευκαιρία του Μπαϊραχτάρη (Πολυκάρπη) μπροστά στο τέρμα του Μακρή και η μπάλα ψηλά άουτ

75′ Τεράστια ευκαιρία για το Βογατσικό με γυριστή κεφαλιά του Νούλα. Η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

Το 1-2 του Ηρακλή Πολυκάρπης (Μηλιάτης 68′) Όλες οι φάσεις σε Full HD στο βίντεο του sentra.com.gr μετά το τέλος του αγώνα

69′ μεγάλη απόκρουση του Μακρή. Παραλίγο το 1-3 από μακρινό σουτ

68′ ΓΚΟΛ! Απευθείας εκτέλεση ο Μηλιάτης και η μπάλα στα δίχτυα του Μακρή

60′ Φάουλ σε καλή θέση για τον Ηρακλή. Απευθείας εκτέλεση στο τείχος

57′ ΓΚΟΛ! 1-1 η Πολυκάρπη με τον Αμπαρτζή

56′ Συνεχίζει να πιέζει ο Ηρακλής. Έχει κλείσει στα καρέ της την Ομόνοια και ψάχνει το γκολ

54′ Μπροστά για πρώτη φορά στο β’ ημίχρονο το Βογατσικό. «Ξέφυγε» ο Θεοδωρίδης αλλά η μπάλα κατέληξε κόρνερ

50′ Φάουλ για την Πολυκάρπη σε καλή θέση αλλά αδύναμη η εκτέλεση

47′ Πιέζει η Πολυκάρπη. Ψάχνει την ευκαιρία να φέρει το παιχνίδι στα ίσια

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο (16:15)

Δείτε το γκολ της Ομόνοιας Βογατσικού. Όλες οι φάσεις σε Full HD στο βίντεο του sentra.com.gr μετά το τέλος του αγώνα

45′ Ημίχρονο. Μπροστά η Ομόνοια με 1-0.

43′ Ασφυκτική πίεση της Πολυκάρπης

38′ Απίστευτη χαμένη ευκαιρία από τον Μήλιο της Πολυκάρπης. Προσπέρασε τον τερματοφύλακα αλλά τον πρόδωσε η ταχύτητα της μπάλας και δεν κατάφερε να τη στείλει στα δίχτυα του Βογατσικού.

33′ Πέναλτι για τράβηγμα ζήτησε η Πολυκάρπη. Συνέχεια έδειξε ο διαιτητής. Όλες οι φάσεις στο βίντεο του sentra.com.gr μετά το τέλος του αγώνα

31′ Πέσανε οι ρυθμοί. Ψάχνει την ισοφάριση η Πολυκάρπη

25′ Πιέζει η Πολυκάρπη για την ισοφάριση. Νέα ευκαιρία απο τον Αντωνόπουλο και απόκρουση

24′ Δοκάρι η Πολυκάρπη με τον Παπαθανασίου

23′ ΓΚΟΛ 1-0 το Βογατσικό με τον Θεοδωρίδη

Το πανό – μήνυμα της Ομόνοιας για τους Έλληνες αξιωματικούς…

15′ Χωρίς ιδιαίτερες φάσεις μεχρι στιγμής ο αγώνας

10′ Καλύτερα πατάει στα πρώτα λεπτά η Πολυκάρπη. Κυρίως παιχνίδι κέντρου.

05′ Πρώτη καλή φάση στο παιχνίδι από την Πολυκάρπη. Τετ α τετ χαμένο από τον Μήλιο. Απέκρουσε ο Μακρής. Πολύ μεγάλη φάση για τους «πράσινους»

Πάρτε μια γεύση από το γήπεδο…

Φανταστικό το κλίμα με πολύ κόσμο στις κερκίδες. Μοναδική παραφωνία το ψιλόβροχο που μόλις ξεκίνησε

00′ Ξεκίνησε το παιχνίδι (15:11)