Live ο φιλικός αγώνας του Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριάς με την Α.Ε.Π. Βατολάκκου

Παρακολουθήστε LIVE από το tus=yes,toolbar=yes,left=0,top=0′);return false;”>sentra.com.gr την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα στην Καστοριά και την Α.Ε.Π. Βατολάκκου.

6′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 0-0 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά – Μετά από μικρή καθυστήρηση ξεκίνησε η αναμέτρηση

18′: Ο Αστράουσκας από θέση τετ α τετ και πλάγια αριστερά πλάσαρε ελάχιστα άουτ

30′: Πολύ καλή εμφάνιση της Καστοριάς μέχρι στιγής

30′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 0-0 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

41′: ΓΚΟΛ! Μετά από έξοχη ομαδική ενέργεια και τελικό αποδέκτη της μπάλας τον Βασίλη Μηλιάτη, η Καστοριά με κοντινό σουτ του τελευταίου μέσα από την περιοχή πήρε “κεφάλ锨στο σκορ (0-1)

41′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 0-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

45′: Λήξη Α΄ Ημιχρόνου – Α.Ε.Π. Βατολάκκου 0-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

60′: Μεγαλη ευκαιρία της Καστοριάς για το 0-2 όταν ο Ντάμζη από θέση τετ α τετ σούταρε άουτ

69′: ΓΚΟΛ –  Σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής του Τζερεμε 1-1 για τον Βατόλακκο

69′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 1-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

70′: Οι πολλές αλλαγές που πραγματοποίησε η Καστοριά στο Β΄ Ημίχρονο επηρέασε το παιχνίδι της με συνέπεια να έρθει και η ισοφάριση

75′: ΓΚΟΛ –  Απευθείας εκτέλεση φάουλ Ζαχαριουδάκη (2-1)

75′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 2-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

83′: ΠΕΝΑΛΤΙ – Σε ανατροπή Μπλάντου από τον Νέδο

83′: ΓΚΟΛ – Εύστοχα εκτέλεσε το πέναλτι ο μπολλος 3-1

83′: Α.Ε.Π. Βατολάκκου 3-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά

90′: Τελικό – Οι πολλές αλλαγές που πραγματοποίησε η Καστοριά στο Β΄ Ημίχρονο επηρέασε το παιχνίδι της με συνέπεια να έρθει η ισοφάριση και στη συνέχεια η πλήρης ανατροπή στο σκορ (3-1)

90′: Τελικό σκορ – Α.Ε.Π. Βατολάκκου 3-1 Α.Γ.Σ.Κ. Καστοριά