Με συναρπαστικούς αγώνες, σε όλες τις Κατηγορίες, συνεχίζεται το ετήσιο Τουρνουά Τένις PROTEAS OPEN, που ξεκίνησε την Παρασκευή 31 Αυγούστου
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Παρασκευή 31 Αυγούστου
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΤΟΥΦΑΣ (MENS SINGLES) 6-3/6-1
ΤΑΛΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-4
ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-1/6-0
ΨΑΡΙΑΣ/ΚΙΟΥΡΚΑ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ./ΜΗΤΤΑ (MIXED DOUBLES) 6-2/6-3
ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES) 6-1/6-4
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ – ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-1
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 3-6/7-6(2)/10-7
ΚΙΟΥΡΚΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-1
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ (MENS SINGLES) 6-1/6-4
ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ – ΛΕΤΣΙΟΣ (MEN SINGLES) 6-3/4-6/10-8
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-0/6-0
Σάββατο 1 Σεπτεμβρίου
ΤΖΗΓΚΑΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 6-7/6-3/11-9
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. (MASTERS) 4-6/6-2/17-15
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ/ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (DOUBLES) 6-1/6-0
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 6-2/6-1
ΜΑΛΕΑΣ– ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (MEN SINGLES) 6-4/6-4
ΨΗΜΑΣ Ζ. – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΨΗΜΑΣ Δ. (MASTERS) 6-4/6-2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ((MENS SINGLES) 6-1/6-3
ΠΑΥΛΟΥ – ΜΗΤΤΑ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-2
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ– ΤΖΗΓΚΑΣ – (MASTERS) 6-3/6-2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΠΟΣ (MEN SINGLES) 6-0/6-2
ΒΕΛΕΝΗΣ – ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ((MEN SINGLES) 7-5/6-2
ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ – ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ (WOMEN SINGLES) 6-0/6-0
ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ 6-1/7-6
ΤΣΙΠΟΣ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ– ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ/ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ 6-3/6-4
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS) 6-1/6-0
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΤΣΑΔΗΛΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ./ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ 6-0/6-2
ΤΑΛΙΔΟΥ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ-ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ/ΚΟΥΚΙΔΟΥ 6-1/6-0
ΨΗΜΑΣ Δ./ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ./ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛ. 7-6/6-1
Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 7-5/6-3
ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΣΙΠΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (MEN DOUBLES) 6-1/6-4
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-(MASTERS) 6-3/6-2
ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ-ΜΠΑΜΠΑΜΤΣΗΣ (ROOKIES) 2-6/6-0/11-9
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ/ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ (MEN DOUBLES) 6-3/6-4
ΤΑΛΙΔΗΣ-ΦΩΤΙΑΔΗΣ (MEN SINGLES) 7-6/6-2
ΨΗΜΑΣ Δ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS) 6-3/6-1
ΜΑΛΕΑΣ-ΚΟΚΚΟΤΗΣ (ROOKIES) 4-6/0-1 απόσυρση ΚΟΚΚΟΤΗΣ
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛ. (MEN SINGLES) 6-1/7-6
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ-ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 6-1/6-2
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 6-0/6-0
ΣΠΥΡΟΥ – ΓΚΑΤΖΗΜΑΣ (MEN SINGLES) 6-1/6-2
ΨΗΜΑΣ Ζ./ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΠΥΡΟΥ/ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ (ΜΕΝ DOUBLES) 6-2/6-1
ΨΗΜΑΣ Ζ./ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΤΣΙΠΟΣ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ 6-2/6-2
ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου
5:00 μ.μ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΨΑΡΙΑΣ (MEN SINGLES)
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΕΑΣ (MEN SINGLES)
ΨΗΜΑΣ Ζ.- ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ
6:00 μ.μ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS)
ΛΕΤΣΙΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΛΑΚΙΑΣ/ΨΑΡΙΑΣ (ΜΕΝ DOUBLES)
ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ (WOMEN SINGLES)
7:00 μ.μ. ΛΕΤΣΙΟΣ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ (ROOKIES)
ΠΛΑΚΙΑΣ – ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ (MEN SINGLES)
ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ/ΜΗΤΤΑ – ΠΑΥΛΟΥ/ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ (WOMEN DOUBLES)
8:00 μ.μ. ΤΣΑΔΗΛΑΣ – ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ (MEN SINGLES)
ΛΑΒΑΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (ROOKIES)
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ (MEN SINGLES)
9:00 μ.μ. ΚΟΥΚΙΔΟΥ – ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ (WOMEN SINGLES)
ΜΠΟΥΣΙΟΣ/ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ – ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ/ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ