Με συναρπαστικούς αγώνες συνεχίζεται το PROTEAS OPEN 2018 – Πρόγραμμα και αποτελέσματα (Φωτο)

Με συναρπαστικούς αγώνες, σε όλες τις Κατηγορίες, συνεχίζεται το ετήσιο Τουρνουά Τένις PROTEAS OPEN. 

Από τις δύο κιόλας πρώτες μέρες φαίνεται ξεκάθαρα γιατί το συγκεκριμένο τουρνουά είναι το μεγαλύτερο και καλύτερο Τουρνουά Τένις της περιοχής μας! 
 
 Αποτελέσματα
Παρασκευή 31 Αυγούστου
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ-ΤΟΥΦΑΣ (MENS SINGLES)  6-3/6-1
ΤΑΛΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES)  6-2/6-4
ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-1/6-0
ΨΑΡΙΑΣ/ΚΙΟΥΡΚΑ-ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Μ./ΜΗΤΤΑ (MIXED DOUBLES) 6-2/6-3
ΚΟΡΕΝΤΣΙΔΗΣ – ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ (MENS SINGLES)  6-1/6-4
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ – ΔΙΑΦΩΝΙΔΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-1
ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 3-6/7-6(2)/10-7
ΚΙΟΥΡΚΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-1
ΣΙΑΝΤΣΗΣ – ΜΥΛΩΝΑΣ (MENS SINGLES)  6-1/6-4
ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ – ΛΕΤΣΙΟΣ (MEN SINGLES)  6-3/4-6/10-8
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (WOMEN SINGLES) 6-0/6-0

Σάββατο 1 Σεπτεμβρίου
ΤΖΗΓΚΑΣ – ΕΛΙΑΟΥ (MASTERS) 6-7/6-3/11-9
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Δ. (MASTERS) 4-6/6-2/17-15
ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ/ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (DOUBLES) 6-1/6-0
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS) 6-2/6-1
ΜΑΛΕΑΣ– ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (MEN SINGLES) 6-4/6-4
ΨΗΜΑΣ Ζ. – ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ (MENS SINGLES) 6-2/6-3
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΨΗΜΑΣ Δ. (MASTERS) 6-4/6-2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ((MENS SINGLES) 6-1/6-3
ΠΑΥΛΟΥ – ΜΗΤΤΑ (WOMEN SINGLES) 6-1/6-2
ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ– ΤΖΗΓΚΑΣ – (MASTERS)  6-3/6-2
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΤΣΙΠΟΣ (MEN SINGLES) 6-0/6-2
ΒΕΛΕΝΗΣ – ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ((MEN SINGLES)  7-5/6-2
ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ – ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ (WOMEN SINGLES)  6-0/6-0 
ΝΑΣΙΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ 6-1/7-6(5)
ΤΣΙΠΟΣ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ– ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ/ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΥΔΗ 6-3/6-4
10:30 μ.μ. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS)
11:00 μ.μ. ΨΗΜΑΣ Δ./ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ/ΑΛΕΞ.
                  ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ (ROOKIES)

11:00 μ.μ. ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ/ΤΣΑΔΗΛΑΣΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ./ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ (DOUBLES)
ΤΑΛΙΔΟΥ/ΜΠΑΜΠΙΤΣΟΒΑ – ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ/ΚΟΥΚΙΔΟΥ

Πρόγραμμα Αγώνων
Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου
10:00 π.μ.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (MASTERS)
11:00 π.μ.  ΤΣΙΠΟΣ/ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΙΑΝΤΣΗΣ/ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ  (DOUBLES)
1:30 μ.μ   ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ (MASTERS)
4:30 μ.μ.  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ/ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ-ΤΖΗΓΚΑΣ/ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
5:00 μ.μ. ΨΗΜΑΣ Δ. – ΚΑΛΑΦΑΤΗ  (MASTERS)
ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ/ΔΕΛΛΗΠΑΛΑ – ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ/ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ (MIXEDDOUBLES)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΤΑΛΙΔΗΣ ((MEN SINGLES)
6:00 μ.μ.  ΤΖΗΓΚΑΣ- ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ (MASTERS)
ΜΑΛΕΑΣ-ΚΟΚΚΟΤΗΣ (ROOKIES)
ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ -ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛ. (MENSINGLES)
7:00 μ.μ.  ΕΛΙΑΟΥ -ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ (MASTERS)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ/ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ/ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ
8:00 μ.μ.  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ -ΚΑΛΑΦΑΤΗ (MASTERS)
ΣΠΥΡΟΥ – ΓΚΑΤΖΗΜΑΣ (MEN SINGLES)
9:00 μ.μ.  ΨΗΜΑΣ Ζ./ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΥΡΟΥ/ΓΙΑΝΝΙΩΤΑΣ  (ΜΕΝ DOUBLES)

 

Περισσότερες φωτογραφίες: Proteas Kastoria Tennis Club

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here