Ντροπιαστική ήττα για τον ΓΠΟ Καστοριάς (2-6)

Βαριά ήττα με σκορ 2-6 γνώρισε -πριν από λίγο- ο ΓΠΟ Καστοριάς από τον Αγροτικό Αστέρα Αγίας Βαρβάρας.

Στο πρώτο ημίχρονο η μπάλα παιζόταν στο μισό γήπεδο. Η ομάδα της Καστοριάς είχε την κατοχή παίζοντας ποδόσφαιρο κυριαρχίας, πέτυχε 2 γκολ ενώ έχασε κι άλλες ευκαιρίες για να διευρύνει το σκορ πηγαίνοντας στα αποδυτήρια ενθουσιάζοντας και τον πιο δύσπιστο που βρέθηκε σήμερα στο γήπεδο!!

Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα άλλαξε και ειδικότερα μετά το 60ο λεπτό πραγματοποιήσαμε μία τραγική εμφάνιση με το σκορ να ξεφεύγει, οδηγώντας την ομάδα μας σε μία οδυνηρή ήττα σε ένα απόγευμα που θέλουν όλοι να ξεχάσουν!!

ΣΚΟΡΕΡ: ΜΑΡΚΟΥ, ΤΖΙΑΡΑ