Ισόπαλος με σκορ 2-2 έληξε ο αγώνας στο Βογατσικό ανάμεσ?? στον Παναργειακό και στην Ομόνοια.

Η ομάδα του Άργους αν και προηγήθηκε στο 20ο λεπτό με γκολ του Λάκη στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου πήγε στα αποδυτήρια με το σκορ να είναι 2-1.
   Στην επανάληψη και στις αρχές του δευτέρου ο Παναργειακός ισοφάρισε το σκορ σε 2-2 με τον Λάκη να σκοράρει για δεύτερη φορά με κεφαλιά. Ο αγώνας τελείωσε με τις δύο ομάδες να μάχονται να πάρουν τη νίκη, με την Ομόνοια να έχει την πιο κλασσική ευκαιρία να πετύχει γκολ στο 90ο λεπτό. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Παναργειακός είχε δοκάρι (το 5ο !!! στα τρία τελευταία παιχνίδια) στο 25ο λεπτό με σουτ του Βιέρου. Επίσης ο Παναργειακός αγωνίστηκε με 10 παίχτες μετά το 88ο λεπτό λόγω κόκκινης κάρτας ( δεύτερη κίτρινη ) που δέχτηκε ο Βασιλειάδης.

Ο Παναργειακός αγωνίστηκε με τους Μπάση (τερματοφύλακα), Σιανή, Βασιλειάδη, Χότζα Π. , Ιωάννου, Μπίζογλου, Γαιτανάκη, Μήλιο Π., Δινάδη και Λάκη. Ως αλλαγές αγωνίστηκαν οι Φλίνδρης, Αχμετλί και Μήλιος Χ.

Τη Μ.Τετάρτη ο Παναργειακός θα αγωνιστεί στους Αμπελόκηπους σε εξ’ αναβολής αγώνα με τη Δόξα Αμπελοκήπων

Η διοίκηση του Παναργειακού συγχαίρει το σωματείο της Ομόνοιας Βογατσικού για την πολύ καλή φιλοξενεία που επέδειξε κατά την παρουσία της ομάδας μας στο γήπεδο και τους εύχεται  καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα.