Πώς «Κεραυνοβόλησε» ο «Κεραυνός Χιλιοδένδρου» με 2-7 τον «ΠΑΟΚ Κωσταραζίου» (Φωτογραφίες – Βίντεο)

Τον άτυπο τίτλο του πρωταθλητή χειμώνα εξασφάλισε ο Κεραυνός Χιλιοδένδρου μετά τη νέα του νίκη που σημείωσ?? στο Κωσταράζι επί του τοπικού ΠΑΟΚ, με το επιβλητικό σκορ 2-7, παραμένοντας μόνος στην κορυφή της βαθμολογίας με 22 βαθμούς.

To ημίχρονο του παιχνιδιού έληξε με το εξωπραγματικό σκορ 1-6 σε βάρος των γηπεδούχων ενώ η ομάδα του Χιλιοδένδρου είδε και μια κόκκινη κάρτα που την στέρησε ένα παίκτη. Ο «Κεραυνός» Χιλιδένδρου μάλιστα φιλοδώρησε με 2 γκολ από πολύ νωρίς το Κωσταράζι.

Με πέναλτι κατάφερε να σκοράρει ο Καραγκουνης χαρίζοντας το ένα από τα δυο γκολ για το Κωσταράζι ενώ στα τελευταία λεπτά κατάφερε να χαρίσει ακόμα ένα τέρμα ο Τόλιος.

Σχεδόν όλα τα γκολ για την ομάδα του Χιλιοδένδρου πέτυχε ο Αθανασιάδης.