Στο δεύτερο μέρος της εκπομπής ο ΓΠΟ Καστοριάς (Γυναικείος ποδοσφαιρικός όμιλος Καστοριάς ) Στο στούντιο βρέθηκαν , ο πρόεδρος Σάκης Βασιλείου, ο προπονητής Χρήστος Καλύβας και οι αθλήτριες Μαρία Μπασούρη και Ιωάννα Φασίδου
Οι άνθρωποι της Καστοριάς αναφέρθηκαν στα σχέδιά τους για τη φετινή αγωνιστική χρονιά στη Β Εθνική , τους στόχους και το κλίμα που επικρατεί στην ομάδα. Η Καστοριά η πόλη της γούνας της Δυτικής Μακεδονίας γνωρίζει νέες επιτυχίες στον ποδοσφαιρικό χάρτη με τη γυναικεία ομάδα που δίνει μεγάλη χαρά στον κόσμο της .
Μια όμορφη έκπληξη μ’ ένα ωραίο δώρο ,μου επιφύλαξαν οι σημερινοί καλεσμένοι της εκπομπής Σάκης Βασιλείου , Χρήστος Καλύβας , Μαρία Μπασούρη και Ιωάννα Φασίδου της Γυναικείας ομάδας της Καστοριάς .Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου και σας εύχομαι συλλογική και προσωπική επιτυχία .Vamos … Γυναικειο Τμημα Ποδοσφαιρου Καστοριας!!!
![Image may contain: 3 people, people smiling, people standing](https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/73310830_2575656702489876_3391239716597661696_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQks-fn53QVeyexeITtYrSo9n6tS8reAxkgoLhs3EMRB2KXb5Y68lsmpT258yo7yEcM&_nc_ht=scontent.fskg1-1.fna&oh=5e5f571487a3992e281bcc28cddee428&oe=5E4716D9)
![Image may contain: 1 person, standing](https://scontent.fskg1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/75614038_2575656832489863_1554117337483837440_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQl0ay6y2IGx7Pq3wjW1n5Pe8nR1AvaibY6MCtozW0Z0U3j-LS4z2OOp0VhToep2ks4&_nc_ht=scontent.fskg1-2.fna&oh=b49f82b154352645a69d821f6d2123e8&oe=5E458F2D)