Δείτε τη φάση που "σημάδεψε" τον ημιτελικό Κυπέλλου "Γράμμου" – "Αστραπής" (Βίντεο)

Η φάση που ‘’σημάδεψε’’ τον σημερινό αγώνα της ημιτελικής φάσης Κυπέλλου μεταξύ των ομάδων ‘’Γράμμου’??? Μαυροχωρίου – ‘’Αστραπής’’ Μεσοποταμίας, ήταν αυτή του 84ου λεπτού και ενώ το σκορ ήταν 2-1 υπέρ του ‘’Γράμμου.

Στο προαναφερθέν λεπτό, έχουμε εντυπωσιακή ατομική ενέργεια του Ταρέλι, και μαρκάρισμα του Σαχινίδη μέσα στην περιοχή, ο διαιτητής Σιδερίδης καταλογίζει πέναλτι, ωστόσο, όμως στη συνέχεια, μετά από παρέμβαση του α’ βοηθού (Δημητριάδη), ανακαλεί την αρχική του απόφασή του για πέναλτι υπέρ της “Αστραπής” , μετατρέποντάς την σε κόρνερ, με αποτέλεσμα να προκληθεί θύελλα διαμαρτυριών από το “στρατόπεδο” της Μεσοποταμίας.

Νέα video, με τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις καθώς και συνεντεύξεις από τον προπονητή της ‘’Αστραπής’’ Σαββίδη Γιώργο και τους σκόρερ του Μαυροχωρίου Χριστόπουλο και Παπανέστωρα, θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα αύριο.