Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Καστοριάς οι ορισμοί διαιτητών-βοηθών και παρατηρητών διαιτησίας αγώνων για την 9η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας (Miss Kids) και της Β΄ κατηγορίας (Top Gas).
Αναλυτικά οι πίνακες:
![](https://sentra.com.gr/wp-content/uploads/2021/12/diatites-eps-10-12-2021.jpg)
![](https://sentra.com.gr/wp-content/uploads/2021/12/diatites-eps-10-12-2021-2.jpg)
Με απόφαση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου και της Επιτροπής Μικτών και Υποδομών, όλοι οι αγώνες των κατηγοριών Κ-12 και Κ-14 που ήταν προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 11/12-12-2021 αναβάλλονται.