Το δικό τους μήνυμα για την Παγκόσμια Ημέρα για την Εξάλειψη της Βίας κατά των Γυναικών έστειλαν οι παίκτριες της Εθνικής μας ομάδας, μεταξύ αυτών και η Καστοριανή Ελένη Μάρκου.
Δείτε το post:
Ο Μασούρας στην προπόνηση της Εθνική Γυναικών
![](https://sentra.com.gr/wp-content/uploads/2021/11/260775508_4977402518936596_7081593103729916248_n-1024x677.jpg)
![Μπορεί να είναι εικόνα 10 άτομα και άτομα που στέκονται](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/258542299_4977402548936593_882858533743275368_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=za_WnslwR4IAX8niLzS&tn=BoiYPpgeUwZo5GCw&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=67aa2dcf29f23f4ac6b85e339b9fb751&oe=61A59B62)
![Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και άτομα που στέκονται](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/260009973_4977402622269919_7613285230192117939_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MMZBywZocmEAX-GRNVP&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&oh=0d2eeb788a41ebd7fbe2ea06ac40edb4&oe=61A44E3C)
Αντιπροσωπεία του Πανελλήνιου Σύνδεσμου Αμειβομένων Ποδοσφαιριστών-Ποδοσφαιριστριών μεταξύ των οποίων και ο εξτρέμ του Ολυμπιακού επισκέφθηκε την εθνική ομάδα Γυναικών.
Τον ΠΣΑΠΠ εκπροσώπησαν το μέλος του Δ.Σ., ο Γιώργος Μασούρας και ο Υπεύθυνος Διεθνών Σχέσεων, Γιάννης Μπράχος, οι οποίοι επισκέφθηκαν την Εθνική Γυναικών, η οποία προετοιμάζεται για τους εκτός έδρας αγώνες με την Ουαλία στις 26/11 και τη Σλοβενία στις 30/11/2021.
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης τα κορίτσια ενημερώθηκαν για τις παροχές που θα επωφεληθούν όντας πλέον μέλη του ΠΣΑΠΠ και αναλύθηκαν διάφορα άλλα ζητήματα που τις απασχολούν.