Με ένα έργο μικρού μαθητή επέλεξε να ευχηθεί στους συνδημότες του σήμερα ανήμερα της απελευθέρωσης του Άργους Ορεστικού ο δήμαρχος της πόλης Πάνος Κεπαπτσόγλου.
Όπως έγραψε: «Χρόνια πολλά σε όλους, χρόνια πολλά Άργος Ορεστικό! Πάντα ελεύθεροι!
H φωτογραφία είναι από έργο μαθητή νηπιαγωγείου μας, στην Έκθεση του Δήμου «Ελευθερία είναι» στο πλαίσιο των εκδηλώσεων των Ελευθέριων της πόλης: «Μέρες Απελευθέρωσης».
Το έργο του μαθητή του 1ου Νηπιαγωγείου που φιλοξενείται στην Έκθεση «Ελευθερία είναι…» στο κτίριο Διοίκησης του Rally Greece Offroad.
![](https://sentra.com.gr/wp-content/uploads/2022/11/314034576_1590803194665803_4769408208375747437_n.jpg)