Οι πολίτες που επιθυμούν να προσφέρουν είδη πρώτης ανάγκης για τα θύματα των πυρκαγιών, μπορούν να τα φέρουν στο χώρο της Ευξείνου Λέσχης Μεσοποταμίας αύριο Τετάρτη 25/7 από τις 17:00 – 21:00. Και από εκεί εμείς θα τα πάμε στο σημείο συγκέντρωσης στην Καστοριά!
Ακολουθεί λίστα ειδών πρώτης ανάγκης:
Πάνες
μωρομάντηλα
κρέμες έγκαυματων
Τρόφιμα που διατηρούνται εκτός ψυγείου
(κονσέρβες, μπισκότα,φρυγανιές, κτλπ)