Ένα συναρπαστικό παιχνίδι με Αγγλικό σκορ και συνεχείς ανατροπές διεξήχθη στο γήπεδο του Αμυνταίου την Τετάρτη 15/02/2020 μεταξύ των μικτών ομάδων Κ14 της Φλώρινας και της Καστοριάς.

Παρόλο που το παιχνίδι ήταν αδιάφορο βαθμολογικά για τις δύο ομάδες, θύμιζε τελικό, καθώς το αστείρευτο πάθος για τη νίκη δεν έλειπε και από τις δυο ομάδες.

Αποτέλεσμα αυτών το 3-3 με συνεχείς ανατροπές και εναλλαγές στο προβάδισμα. Αρχικά προηγήθηκε η Φλώρινα αλλά ισοφαρίστηκε με γρήγορο γκολ του Σαχινίδη. Στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου η Φλώρινα μπήκε ξανά μπροστά στο σκορ, αλλά η Καστοριά στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να γυρίσει… τούμπα το ματς (2-3), με δυο γκολ του Πρωτόγερου, όμως, στο τελευταίο λεπτό του αγώνα δέχθηκε το γκολ της ισοφάρισης (3-3).