Για την τεράστια επιτυχία της αθλήτριας του Ναυτικού Ομίλου Καστοριάς Ευαγγελίας Αναστασιάδου, η οποία συναγωνιζόμενη με αθλήτριες μεγαλύτερων ηλικιών από την ίδια, κατάφερε και κέρδισε το χρυσό μετάλλιο στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων (ηλικίες 19-23 ετών) στο Ντούισμπουργκ της Γερμανίας, μίλησε στον Χρήστο Νατσούλη και τον Antennes 93.6 o γενικός γραμματέας του Ναυτικού Ομίλου Καστοριάς (ΝΟΚ), Δημήτρης Φωτιάδης.
![This image has an empty alt attribute; its file name is 20190814_200333.jpg](https://nokastorias.files.wordpress.com/2019/08/20190814_200333.jpg?w=768)
Από τη Γερμανία, και λίγο πριν επιβιβαστεί στο αεροπλάνο, μίλησε η «χρυσή» αθλήτρια του Ναυτικού ομίλου Καστοριάς, Ευαγγελία Αναστασιάδου, στον Χρήστο Νατσούλη και τον Antennes 93.6.