Με τα χρώματα του Παναργειακού θα αγωνίζονται τη νέα σεζόν οι ποδοσφαιριστές, Βασίλης Παπαθανασίου, Παναγιώτης Γιαννάκης και Ορφέας Χρήστου.
Οι ανακοινώσεις της ομάδας:
Ο Α.Σ.Παναργειακός είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Βασίλη Παπαθανασίου. Ο Βασίλης αγωνίστηκε τα προηγούμενα χρόνια με τα χρώματα του Μ.Α.Καλλιθέας και της Ασ. Μεσοποταμίας. Βασίλη καλώς ήρθες στην ομάδα μας
![](https://1.bp.blogspot.com/-5zoV7I33QA0/YRyVbvM1HVI/AAAAAAAAAs4/AdOeWDklGMcjef3OgIM9KpiHyFwoD2MyQCLcBGAsYHQ/s400/IMG_1847.jpg)
Ο Α.Σ.Παναργειακός είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Παναγιώτη Γιαννάκη. Ο Παναγιώτης αγωνίστηκε τα προηγούμενα χρόνια με τα χρώματα της Ομόνοιας Βογατσικού.
Παναγιώτη καλώς ήρθες στην ομάδα μας
![](https://1.bp.blogspot.com/-oRjw_wrLTbo/YTZXQDwywvI/AAAAAAAAAtY/qLkLKuMt8nYTte32duCWKY_eco-ldy6VwCLcBGAsYHQ/w400-h376/DE06ADDC-E88B-428F-89FD-E7EB934C481A.jpeg)
Ο Α.Σ.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του Ορφέα Χρήστου στην ομάδα μας. Ο Ορφέας, γέννημα θρέμμα των ακαδημιών του Α.Σ.Παναργειακού είναι επισήμως και πάλι μέλος της ποδοσφαιρικής μας οικογένειας.
Ορφέα καλώς ήρθες!
![](https://1.bp.blogspot.com/-Wa8b1LfQJZs/YTegzfNvLGI/AAAAAAAAAtg/yiXsRdlpOnslgrQZon2bwVL4_OxAMTEXACLcBGAsYHQ/w422-h640/22046CA0-44B0-4C5A-B522-9C0449D37F26_1_201_a.jpeg)