Συνάντηση της Αντιπεριφερειάρχη με την υπεύθυνη διαχειρίστρια του Γηροκομείου Καστοριάς.
Συνάντηση πραγματοποίησε η Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς Δέσποινα Κοζατσάνη με την υπεύθυνη διαχειρίστρια του Γηροκομείου Καστοριάς Αναστασία Τσαδήλα, κατά την διάρκεια της οποίας συζητήθηκαν θέματα που απασχολούν την λειτουργία του Γηροκομείου.
Παράλληλα, η Αντιπεριφερειάρχης παρέδωσε υγειονομικό υλικό (χειρουργικές μάσκες και αντισηπτικό τζελ χεριών), ως ένδειξης κοινής προσπάθειας αντιμετώπισης του κορωνοϊού και προστασίας της δημόσιας υγείας και των εργαζομένων.
![](https://kastoria.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2022/08/iliko.jpg)
![συνάντηση με διαχειρίστρια γηροκομείου](https://kastoria.pdm.gov.gr/wp-content/uploads/2022/08/gir.jpg)