Το Σπασμένο Ρόδι, στο πλαίσιο της δράσης του στο άλσος της Παναγίας Φανερωμένης, σας προσκαλεί την Κυριακή 7/11 και ώρα 10:30π.μ. να γνωρίσουμε την τέχνη της γης «Land Art». Τα υλικά μας θα προέρχονται από τη φύση, ο καμβάς μας θα είναι η ίδια η φύση, η έμπνευση μας θα πηγάζει από αυτήν και τα έργα μας θα μείνουνε σ’εκείνη.
ΥΓ Όποιος/α επιθυμεί μπορεί να φέρει από έναν βολβό για να τον μεταφυτέψουμε στο άλσος.
![](https://sentra.com.gr/wp-content/uploads/2021/11/252433161_412505110319799_4057407495688866935_n.jpg)