Σπουδαίο αποτέλεσμα για την ομάδα μας που πέτυχε την 5η συνεχόμενη νίκη της με το ευρύ 5-0 επί του Κιλκισιακού.

Τα κορίτσια μας στο πρώτο ημίχρονο, δεν έπιασαν υψηλά στάνταρ απόδοσης, ενώ σε σημεία του πρώτου 45λεπτου φάνηκαν και ανεξήγητα αγχωμένες, ωστόσο κατάφεραν και πέτυχαν 3 τέρματα τελειώνοντας από νωρίς την υπόθεση νίκη!

Στο δεύτερο ημίχρονο βελτίωσαν την κυκλοφορία της μπάλας, πέτυχαν ακόμα δύο γκολ φτάνοντας σε μία εμφατική νίκη που ήταν και η πέμπτη σε ισάριθμα παιχνίδια!

Αρχική 11αδα:. ΠΕΤΚΑΝΑ(Τ), ΦΑΣΙΔΟΥ, ΓΚΟΓΚΟΥ, ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΪΔΑΤΖΗ, ΜΑΡΚΟΥ, ΜΟΥΡΤΣΕΚΑ, ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΡΑ, ΤΑΣΙΟΥ, ΜΠΑΣΟΥΡΗ

3 ΓΚΟΛ: ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
1 ΓΚΟΛ: ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ, ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΛΙΤΣΑ, ΓΚΟΓΚΟΥ ΜΥΡΤΩ, ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ, ΡΟΒΥΘΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ