Πλήθος κόσμου συγκεντρώθηκε σήμερα στην Μεγάλου Αλεξάνδρου για να παρακολουθήσει την παρέλαση για την επέτειο της Ελληνικής Επανάστασης του 1821.
Η παρέλαση ήταν κοινή, από αναπηρικές & εφεδροπολεμιστικές οργανώσεις και σωματεία, μαθητές, προσκόπους & οδηγούς, μετά τμημάτων των Ενόπλων Δυνάμεων και των Σωμάτων Ασφαλείας, ενώ γι’ ακόμη μια φορά η μπάντα του δήμου Καστοριάς άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.
Δείτε βίντεο και φωτογραφίες:
![Παρέλαση 25ης Μαρτίου](https://live.staticflickr.com/65535/52770387945_89f4c46e53_z.jpg)