Σήμερα η μεγάλη γιορτή της ΕΠΣ Καστοριάς – Ποιοι θα βραβευθούν

Τη Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί η ετήσια «Γιορτή Ποδοσφαίρου» της Ε.Π.Σ. Καστοριάς στην αμφιθεατρική αίθουσα του Τ.Ε.Ι. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ.

Θα είναι αφιερωμένη στα οφέλη του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου στην τοπική κοινωνία.

ΓΙΟΡΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 12-2-2018
ΤΟΠΟΣ: ΜΕΓΑΛΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
1. Χαιρετισμός Προέδρου Ε.Π.Σ. Καστοριάς
2. Κοπή βασιλόπιτας για τα Σωματεία – Μέλη της Ε.Π.Σ. Καστοριάς
Α ΜΕΡΟΣ. Επιστημονική ημερίδα
1. Κανονισμοί Διαιτησίας
Ομιλητής: Μπίκας Γεώργιος, Παρατηρητής F.I.F.A.
2. Οφέλη Ερασιτεχνικού Αθλητισμού
Ομιλητής: Δρ. Παπανικολάου Ζήσης, Αν. Καθ. Τ.Ε.Φ.Α.Α. Παν. Θεσσαλίας
Coffee break
Β ΜΕΡΟΣ. Βραβεύσεις διακριθέντων ομάδων – προσώπων
1. Απονομή κυπέλλου στον Πρωταθλητή Α’ Κατηγορίας ( Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
2. Απονομή κυπέλλου στον Πρωταθλητή Β’ Κατηγορίας ( Π.Α.Ο. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ)
3. Απονομή κυπέλλου στον Δευτεραθλητή Β΄ Κατηγορίας ( ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ)
4. Απονομή κυπέλλου στον Κυπελλούχο ( Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
5. Απονομή κυπέλλου στον Πρωταθλητή Παίδων ( ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ)
6. Απονομή κυπέλλου στον Πρωταθλητή Προ Παίδων (Α) ( Α.Μ.Γ.Σ .ΚΡΟΝΟΣ)
7. Απονομή κυπέλλου στον Πρωταθλητή Προ Παίδων (Β) ( ΑΚΑΔ. Ε.Π.Σ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
8. Απονομή κυπέλλου ήθους (ΑΚ. ΠΟΔ. ΡΟΣΣΟΝΕΡΙ)
9. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στον 1ο Σκόρερ της Α΄ Κατηγορίας ( DAMZI E.)
10. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στον 1ο Σκόρερ της Β΄ Κατηγορίας (ΜΗΛΙΟΣ Σ.)
11. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στην 1η Σκόρερ της Κατηγορίας Γυναικών (ΤΖΙΑΡΑ Ν.)
12. Απονομή αναμνηστικού κυπέλλου στο καλύτερο γκολ αγωνιστικής περιόδου 2016-2017
(ΜΗΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
13. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στον καλύτερο Προπονητή της Α΄ Κατηγορίας ( ΜΕΤΑ ΑΠΟ
ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ)—ΠΟΝΤΙΚΗΣ Θ.
14. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στον καλύτερο Προπονητή της Β΄ Κατηγορίας( ΜΕΤΑ ΑΠΟ
ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ)—ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Α.
15. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στην καλύτερη 3άδα διαιτητών μετά από ψηφοφορία των
Σωματείων, των παρατηρητών διαιτησίας και των παρατηρητών αγώνων και καλύτερου Νέου
Διαιτητή.
16. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας σε παράγοντα για την πολυετή κι αδιάλειπτη
προσφορά του στο τοπικό ποδόσφαιρο (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ν.)
17. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας σε παράγοντα για την προσφορά του στο
αναπτυξιακό ποδόσφαιρο του τόπου (ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ Π.)
18. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στον πιο εξελίξιμο ποδοσφαιριστή (ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.)
19. Απονομή αναμνηστικών διπλωμάτων σε ποδοσφαιριστές – επιτυχόντες στα ΑΕΙ
20. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας στους χορηγούς (7) για την προσφορά τους
(ΛΙΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓ., ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Θ.,
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΩΤΟΥΛΑΣ Θ.)
21. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την από τριακονταετία και πλέον εργασία της σαν
υπάλληλος στην ΕΠΣ Καστοριάς (ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ Ι.)
22. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την πολυετή προσφορά του στην Διαιτησία
(ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
23. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την πολυετή προσφορά του στην Διαιτησία
(ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ)
24. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την προσφορά του στο ποδόσφαιρο (ΣΙΑΝΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ)
25.Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την προσφορά του στο ποδόσφαιρο (ΚΑΛΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
26. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την προσφορά του στο ποδόσφαιρο (ΜΠΟΖΗΣ ΖΗΣΗΣ)
27. Απονομή αναμνηστικής πλακέτας για την προσφορά και το ήθος του στο
ποδόσφαιρο(ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
28. Απονομή αναμνηστικών διπλωμάτων σε ποδοσφαιριστές της Μικτής Νέων έτους 2002 που
ολοκλήρωσαν την προσφορά τους στην ομάδα.
• ΚΡΟΜΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
• ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΚΡΑΤΗ
• ΓΑΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
• ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
• ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
• ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
• ΚΑΡΑΜΑΛΕΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΗΛΙΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
• ΜΠΙΡΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
• ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
• ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
• ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
• ΤΙΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΥΜΕΩΝ

29. Απονομή μεταλλίων στους ποδοσφαιριστές της Μικτής Παίδων ως Πρωταθλητές 4
ου ομίλου
στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων 2017-18.
• ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΑΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΓΙΑΝΝΗΚΩΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
• ΓΚΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΓΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
• ΚΟΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
• ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
• ΛΟΥΔΟΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
• ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
• ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
• ΝΑΟΥΜ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
• ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΕΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
• ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
• ΠΗΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
• ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
• ΣΛΗΜΙΣΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
• ΤΕΡΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
• ΤΟΣΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
• ΤΣΟΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
• ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here