Γ΄ Εθνική 2018-2019: Όλο το πρόγραμμα του Μέγα Αλέξανδρου Καλλιθέας

LIVE! Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής

Η πρώτη σέντρα για το νέο πρωτάθλημα θα πραγματοποιηθεί στις 30 Σεπτεμβρίου με ώρα έναρξης στις 16:00, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 14 Απριλίου επίσης στις 16:00. Ακόμα έχει αποφασιστεί στις 10 Μαρτίου να υπάρχει ρεπό για όλες τις ομάδες. Όλες οι αγωνιστικές θα γίνουν Κυριακή με εξαίρεση την 5η η οποία έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο στις 27 Οκτωβρίου, λόγο της 28ης Οκτωβρίου.

Οι αγώνες του Μέγα Αλέξανδρου Καλλιθέας

1η    30-09-2018  ΑΟ Φλωριάδας – Καλλιθέα
2η    07-10-2018  Καλλιθέα – Γρεβενά Αεράτα
3η    14-10-2018  Ναυπακτιακός Αστέρας – Καλλιθέα
4η    21-10-2018  Καλλιθέα – Θρίαμβος Σερβιανών
5η    27-10-2018  Καλλιθέα- Κρόνος Αργυράδων
6η    04-11-2018  Τηλυκράτης Λευκάδας – Καλλιθέα
7η    11-11-2018  Καλλιθέα – Θεσπρωτός
8η    18-11-2018  Αχέρων Καναλακίου – Καλλιθέα
9η    25-11-2018  Καλλιθέα – Μακεδονικός Σιάτιστας
10η  02-12-2018  Σούλι Παραμυθιάς – Καλλιθέα
11η  09-12-2018  Μακεδονικός Φούφα – Καλλιθέα
12η  16-12-2018  ΡΕΠΟ
13η  06-01-2019  ΑΕ Λευκίμμης – Καλλιθέα
14η  13-01-2019  Καλλιθέα – ΑΟ Φλωριάδας
15η  20-01-2019  Γρεβενά Αεράτα – Καλλιθέα
16η  27-01-2019  Καλλιθέα – Ναυπακτιακός Αστέρας
17η  03-02-2019  Θρίαμβος Σερβιανών – Καλλιθέα
18η  10-02-2019  Κρόνος Αργυράδων – Καλλιθέα
19η  17-02-2019  Καλλιθέα – Τηλυκράτης Λευκάδας
20η  24-02-2019  Θεσπρωτός – Καλλιθέα
21η  03-03-2019  Καλλιθέα – Αχέρων Καναλακίου
10-03-2019 ΡΕΠΟ
22η  17-03-2019  Μακεδονικός Σιάτιστας – Καλλιθέα
23η  24-03-2019  Καλλιθέα – Σούλι Παραμυθιάς
24η  31-03-2019  Καλλιθέα – Μακεδονικός Φούφα
25η  07-04-2019  ΡΕΠΟ
26η  14-04-2019  Καλλιθέα – ΑΕ Λευκίμμης

Γ’ Εθνική – 1η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09 16:00

1ος όμιλος
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσεραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος
Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα

5ος όμιλος
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος
Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος
Ιάλυσος – Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
Χαραυγιακός – Αιολικός
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου

 

Ο 3ος όμιλος που συμμετέχει ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας:

Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Φούφα
Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θρίαμβος Σερβανιών
Μακεδονικός Σιάτιστας
Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Φλωριάδας
Κρόνος Αργυράδων
Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here