ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΝΟΜΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
“Πρόσκληση”
Ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Καστοριάς συνδιοργανώνει με την ΕΛΜΕ Καστοριάς επιστημονική εκδήλωση – βιωματικό σεμινάριο με θέμα: «Συναισθηματική Νοημοσύνη: Αναλαμβάνω Δράση – Η Μαγεία της Δημιουργίας» την Τετάρτη 27 Μαρτίου 2024 και ώρα 18:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων στον χώρο του ΚΠΕ – Ενυδρείου Καστοριάς. Κεντρικός ομιλητής της εκδήλωσης θα είναι ο Καθηγητής Διδάκτορας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κ. Νικόλαος Σταυρόπουλος.
Με δεδομένη τη σπουδαιότητα του θέματος και ότι το θέμααφορά όλους τους/τις εκπαιδευτικούς, καθώς και μαθητές/τριες, γονείς, κοινωνιολόγους, ψυχολόγους… και όλους/ες όσους/ες ενδιαφέρονται για τη συνεργασία, την επικοινωνία, την αυτοβελτίωση, την εξέλιξη της καθημερινότητάς μας, η πρόσκληση είναι ανοιχτή και ευελπιστούμε στην ενεργητική συμμετοχή και παρουσία όλων σας.
Για το Δ.Σ. του συλλόγου
Η Πρόεδρος
Κώστα Θάλεια
Η Γεν. Γραμματέας
Καλαμπούρη Ελένη
![](https://fonikastorias.gr/wp-content/uploads/2024/03/%CE%91%CF%86%CE%AF%CF%83%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CE%BA%CE%B4%CE%AE%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%BC%CE%B5-%CE%B8%CE%AD%CE%BC%CE%B1-%CF%84%CE%B7-%CE%A3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CF%83%CE%B8%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%9D%CE%BF%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CF%8D%CE%BD%CE%B7-27032024-%CE%91%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE.jpg)