Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πανηγύρισε σήμερα το απόγευμα στο ΔΑΚ Άργους Ορεστικού ο ΓΠΟ Καστοριάς!
Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα παρά τις πολλές απουσίες -αγωνίστηκε χωρίς την Νικόλ Τζιάρα, την Κυριζάκη, την Παπαδηλέρη και την Τάσιου (που ακόμη ταλαιπωρείτε από τον περσινό τραυματισμό της)- κατάφερε να πάρει τη νίκη από τον Αγροτικό Αστέρα Ευόσμου με το ευρύ σκορ 5-1!
Διαβάστε ΕΔΩ το ρεπορτάζ του αγώνα
Βίντεο: Στέλιος Φόρλιακας